Головна » Статті » Мастеркласс...

Довга рука допомоги або про відалене адміністрування й контроль.
Якщо обидва компютери в одній локальній мережі переважно використовують "відалений робочий стіл” (стандартна програма Windows) VNC (входить в склад UBUNU під назвою "перегляд відалених робочих столів” також є в інших дистрибутивах та є реалізації під Windows) або ж RADMIN. Все просто якщо компютери в одній мережі, але що ж робити коли вони підключені до Інтернету але через різні мережі? Можна скористатись сервісом hamachi чи аналогічним створити віртуальну мережу а вже у ній користуватись звичним згаданим вище програмним забезпеченням. Але набагато лекшим і зручнішим рішенням є teamviewer Незаперечними перевагами програми є те, що вона є безплатною для некомерційного використання (про те потрібно визнати що дратує навязлива реклама, вона постійно пропонує купити повну платну версію) є реалізації під різні платформи а також версія QuickSupport для встановлення якої непотрібні права адміністратора (вона дозволяє тільки переглядати відалений стіл без втручання в його роботу),обмін файлами між компютерами, відео та адіо звязок(ви можете говорити й бачити людину якій допомагаєте) та також можливість відалено керувати компютером через веб браузер.

Після встановлення програми ви отримаєте наступне вікно:

щоб надати комусь доступ до компютера вам потрібно надати йому id він постійний для вашого компютера та пароль (пароль при кожному запуску програм змінується, якщо вам потрібно мати постійний доступ то в меню додатково-опції-безпека можливо задати статичний пароль.) Для отримання доступу до чужого компютера введіт його id та натисніт кнопку підключитись до партнера, на запит введіть пароль. Якщо ви зареєстровані на їхному сайті то ввас доступне додаткове вікно "мої компютери” де буде зберігатись історія ваших партнерів, просто клікніть по потрібному зарписі щоб підключитись. Якщо все зроблено правильно у вас повине відкритись вікно з робочим столом партнера, в верхній панелі доступні налаштування якості зображення та інші опції:

Ця програма не завжди коректно передає зображення з компютерних ігор та відеопрогравачів тому що вони передають дані напряму в відеопамять. Про те, в адмінастративних цілях та для допомоги в роботі з документами саме те що потрібно.
При використанні в UBUNTU незнайшов опцію щоб згорнути програму в трей, якщо дратує вікно програми можна використати пакет kdocker який все вміє ховати в трей.
Недивлячись на всі плюси цієї програми є серйозний недолік, немає опції "випити пива з другом” а це серйозна частина процедури авторизації юзер-адміністратор, яка дозволяє піднести права доступу та превілегії користувача, та надати юзеру реал тайм плевілегій. Так що незабувайте проводити цю процедуру в ручному режимі.


Категорія: Мастеркласс... | Додав: vydi (2012-01-08)
Переглядів: 1238 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

всього на сайті: 1
з них гостей: 1
користувачів: 0
Категорії розділу
Наше опитування
Заціни сайт
Всього відповідей: 130
Міні-чат
300
Друзі сайту